Zpět
služby / Ruční mytí
Ruční mytí

Ruční mytí

Provádíme profesionální vnitřní a venkovní mytí a renovaci laku a alu kol s renomovanou kosmetikou firmy Autoglym England.

Chcete dopřát svému vozu dokonalou péči při jeho čištění? CarDeal Vám nabízí ruční mytí a čištění vozu v 5 variantách, ze kterých si můžete vybrat služby v takovém rozsahu, jaký potřebujete. Od samotného mytí exteriéru, přes mytí interiéru aut, až po kompletní čištění exteriéru i interiéru vozu.

 

1 Mytí exteriéru vozu

 • cena: 290 Kč bez DPH
 • Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vysušení vozu a vnitřních hran dveří.
   

2 Běžná údržba vozu, renovace vnitřních plastů

 • cena: 580 Kč bez DPH
 • Ruční mytí automobilu, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, odstranění nečistot, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů vozu.
   

3 Kompletní ošetření exteriéru, renovace vnitřních plastů

cena: 1 340 Kč bez DPH
 • Ruční mytí auta, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, odstranění nečistot, ošetření a konzervace laku tvrdým voskem, renovace plastů karoserie.
   

4 Kompletní ošetření interiéru s předmytím exteriéru

 • cena: 1 700 Kč bez DPH
 • Ruční mytí vozidla, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, kompletní luxování a tepování interiéru mokrou cestou - luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a konzervace vnitřní plastových a pryžových dílů vozu.
   

5 Kompletní ošetření interiéru a exteriéru vozu

 • cena: 2,200 Kč bez DPH
 • Ruční mytí vozu, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu včetně odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot, ošetření a konzervace laku tvrdým voskem a renovace plastů karoserie, kompletní luxování a tepování mokrou cestou - luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů vozu.